Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: private
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
