Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Key
oc: Clau

en: Delete entity
oc: Suprimir l'entitat
