Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Other
pl: Inne

en: Expires
pl: Wygasa

en: Key
pl: Klucz

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Delete entity
pl: Usuń encję
