Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Key
ps: کيلی
