Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Other
ro: Altele

en: Expires
ro: Expiră la

en: Key
ro: Cheie
