Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Features
ar: الخصائص

en: Installed
ar: مثبت

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Container name
ar: اسم الحاوية

en: About
ar: حول

en: Not writable
ar: غير قابل للكتابة عليه

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
