Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Usage
cs: Použití

en: Container name
cs: Název kontejneru

en: About
cs: Popis

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Storage settings
cs: Nastavení úložiště
