Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: API Key
da: API-nøgle

en: Volume
da: Mængde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Usage
da: Brug

en: Container name
da: Beholdernavn

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Not writable
da: Ikke skrivbar

en: Writable
da: Skrivbar

en: Storage type
da: Lagringstype

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring
