Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Cache Settings
de: Cache Einstellungen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Content Settings
de: Content-Einstellungen

en: Installed
de: Installiert

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Usage
de: Verwendung

en: Container name
de: Ordnername

en: About
de: Über

en: Field Name
de: Feldname

en: Enabled Content Types
de: Aktivierte Inhaltstypen

en: Not writable
de: Nicht beschreibbar

en: Writable
de: Beschreibbar

en: Download audio
de: Audio download

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Storage type
de: Speicherform

en: Storage settings
de: Speichereinstellungen

en: Bottom of content
de: Unterer Teil des Inhalts

en: Output Settings
de: Ausgabeeinstellungen

en: AWS Region
de: AWS-Region

en: CDN Base URL
de: CDN Basis-URL

en: Show download button
de: Download-Button anzeigen

en: AI
de: KI
