Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Cache Settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Installed
fa: نصب شده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Usage
fa: کاربرد

en: Container name
fa: نام نگهدارنده

en: About
fa: درباره

en: Not writable
fa: غیر قابل نوشتن

en: Storage settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی
