Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Installed
fi: Asennettu

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Usage
fi: Käyttö

en: Container name
fi: Säiliön nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Not writable
fi: Ei kirjoitettavissa

en: Writable
fi: Kirjoitettavissa

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset
