Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Not installed
fr: Non installé

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Installed
fr: Installé

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Usage
fr: Utilisation

en: Container name
fr: Nom du conteneur

en: About
fr: À propos

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Cache Duration
fr: Durée du Cache

en: Not writable
fr: Non accessible en écriture

en: Writable
fr: Accessible en écriture

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Storage settings
fr: Paramètres de stockage
