Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Installed
gl: Instalado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Usage
gl: Uso

en: Container name
gl: Nome do colector

en: About
gl: Información

en: Not writable
gl: Non se pode escribir

en: Download audio
gl: Descargar o son
