Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Features
he: פיצ'רים

en: Installed
he: מותקן

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Usage
he: שימוש

en: Container name
he: שם המיכל

en: About
he: אודות

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון
