Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Container name
hi: कंटेनर का नाम

en: About
hi: के बारे में
