Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Features
hr: Značajke

en: Installed
hr: Instaliran

en: Usage
hr: Upotreba

en: Container name
hr: Naziv spremnika

en: About
hr: Opis

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati
