Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Features
id: Fitur

en: Installed
id: Terinstal

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Usage
id: Penggunaan

en: Container name
id: Nama kategori forum

en: About
id: Tentang

en: Not writable
id: Tidak bisa ditulis

en: Writable
id: Dapat ditulis
