Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Not installed
it: Non installato

en: Features
it: Funzionalità

en: Installed
it: Installato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Not configured
it: Non configurato

en: Usage
it: Utilizzo

en: Container name
it: Nome del contenitore

en: About
it: Informazioni

en: Not writable
it: Non scrivibile

en: Storage settings
it: Impostazioni archiviazione
