Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Volume
ja: ボリューム

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Features
ja: フィーチャー

en: Installed
ja: インストール済み

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Usage
ja: 使用方法

en: Container name
ja: コンテナー名

en: About
ja: アバウト

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Not writable
ja: 書き込み不能

en: Writable
ja: 書き込み可能

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: AWS Secret Key
ja: シークレットアクセスキー

en: Storage settings
ja: ストレージ設定
