Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Container name
kn: ಕಂಟೇಯ್ನರ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Writable
kn: ಬರೆಯಬಹುದಾದ
