Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Container name
ku: ناوی کۆگا

en: About
ku: دەربارە

en: Not writable
ku: بۆدەستکاری ڕێگەنەدراوە
