Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Container name
lv: Konteinera nosaukums

en: About
lv: Par

en: Not writable
lv: Nav rakstāma
