Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Language
pl: Język

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: API Key
pl: Klucz API

en: Volume
pl: Głośność

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Usage
pl: Użycie

en: Container name
pl: Nazwa działu

en: About
pl: O stronie

en: Not writable
pl: Brak uprawnień do zapisu

en: Writable
pl: Zapisywalne

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania
