Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Cache Settings
pt: Configurações de cache

en: API Key
pt: Chave API

en: Configuration
pt: Configuração

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Installed
pt: Instalado

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Usage
pt: Utilização

en: Container name
pt: Nome do contentor

en: About
pt: Sobre

en: Enabled Content Types
pt: Activar Tipos de Conteúdo

en: Not writable
pt: Sem permissão para escrita

en: Writable
pt: Gravável

en: Project ID
pt: ID do Projecto

en: Storage settings
pt: Configurações de armazenamento
