Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Volume
sk: Objem

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Installed
sk: Inštalované

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Usage
sk: Využitie

en: Container name
sk: Názov kontajnera

en: About
sk: Informácie o

en: Not writable
sk: Nie je zapisovateľný
