Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Container name
sq: Emri i përmbajtësit

en: About
sq: Informacione

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme
