Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not writable
th: เขียนไม่ได้
