Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Features
tr: Özellikler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Usage
tr: Kullanım

en: Container name
tr: Kapsayıcı adı

en: About
tr: Hakkında

en: Not writable
tr: Yazılabilir değil

en: Writable
tr: Yazılabilir

en: Storage settings
tr: Depolama ayarları
