Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Cache Settings
uk: Установки кешу

en: Volume
uk: Об'єм

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Features
uk: Властивості

en: Installed
uk: Встановлено

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Usage
uk: Використання

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: About
uk: Про модуль

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Storage type
uk: Способи зберігання

en: Pitch
uk: Висота

en: Storage settings
uk: Налаштування сховища
