Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Not writable
ast: Non editable
