Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Language
az: Dil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Container name
az: Konteyner adı

en: About
az: Haqqında

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil
