Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Language
be: Мова

en: API Key
be: Ключ API

en: Configuration
be: Налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Features
be: Функцыі

en: Installed
be: Усталявана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Container name
be: Імя кантэйнера

en: About
be: Аб

en: Not writable
be: Не даступны для запісу
