Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Container name
bg: Име на контейнера

en: Not writable
bg: Без право за запис
