Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
