Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Container name
bo: འཇུག་སྣོད་ཀྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས
