Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Cache Settings
ca: Preferències de memòria cau

en: Volume
ca: Volum

en: Configuration
ca: Configuració

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Usage
ca: Ús

en: Container name
ca: Nom de contenidor

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament
