Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Container name
cy: Enw'r cynhwysydd

en: Not writable
cy: Ddim yn ysgrifenadwy
