Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Usage
el: Χρήση

en: Container name
el: Όνομα φακέλου

en: About
el: Περί

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο
