Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Features
eo: Ecoj

en: Container name
eo: Uja nomo

en: Not writable
eo: Ne modifebla
