Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: Volume
et: Maht

en: Configuration
et: Seadistus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Features
et: Omadused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Container name
et: Konteineri nimi

en: About
et: Programmist

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted
