Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera

en: Container name
eu: Edukiontziaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not writable
eu: Ez idazgarria

en: Writable
eu: Idatzgarria
