Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Features
hu: Jellemzők

en: Installed
hu: Telepített

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Usage
hu: Használat

en: Container name
hu: Csoport neve

en: About
hu: Leírás

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Not writable
hu: Nem írható

en: Writable
hu: Írható

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások
