Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Container name
jv: Jeneng Kontainer

en: About
jv: Ngenani

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi
