Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Container name
km: ឈ្មោះ​ប្រអប់

en: About
km: អំពី

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន
