Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Features
lt: Savybės

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai
