Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
