Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Usage
nl: Gebruik

en: Container name
nl: Naam container

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: Storage settings
nl: Opslaginstellingen
