Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Installed
oc: Installat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Container name
oc: Nom del contenidor

en: About
oc: A prepaus

en: Not writable
oc: Pas accessible en escritura

en: Writable
oc: Inscriptible

en: Project ID
oc: Id del projècte
