Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: API Key
ro: Cheie API

en: Volume
ro: Volum

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Features
ro: Caracteristici

en: Installed
ro: Instalat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Usage
ro: Utilizare

en: Container name
ro: Numele containerului

en: About
ro: Despre

en: Not writable
ro: Nu se poate scrie

en: Storage settings
ro: Setări de stocare
