Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Container name
sl: Ime zaboja

en: About
sl: O modulu

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo
